NASZE PLATFORMY SPRZEDAŻOWE:

PRODUKTY W PROMOCJI

Kominy.pl

to nowoczesny pasaż internetowy oferujący materiały termoizolacyjne i elewacyjne najlepszych i  największych producentów dostępnych na naszym rynku. Kompletna oferta materiałów do ocieplania i docieplania domów, strychów czy poddaszy w najlepszych cenach. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. styropiany, styrodury, farby i tynki elewacyjne, zaprawy klejące i siatki podtynkowe od renomowanych producentów.


CO NAS WYRÓŻNIA?

Gwarancja realizacji transakcji – INTERNET CODE Sp. z o.o., to rzetelna firma i właściciel sieci pasaży (kominy.pl , ogrzewanie.pl ocieplenie.pl osprzet.pl ). Nie zależy nam szybkim zysku. Zależy nam na długotrwałym rozwoju, dlatego dbamy o najwyższą jakość naszych usług.

Bezpłatna wycena – Dla każdego klienta sporządzamy indywidualną, szczegółową ofertę oraz proponujemy konkretne rozwiązania. Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem inwestycjii z zakresu docieplenia, zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu przygotowania oferty. Wyślij prośbę o wycenę i sprawdź faktyczne koszty. 

Dostawa na każdą budowę - zapewniamy wygodę, bo kupujesz bez wychodzenia z domu, a zamówiony towar trafia w dowolne, wskazane Ciebie miejsce. Jako sklep internetowy, mamy możliwość dostarczenia systemu kominowego w dowolne miejsce w Polsce i nie tylko.

Wysyłka systemów bezpośrednio od producenta – materiały dociepleniowe są wysyłane do Państwa bezpośrednio od producentów. Taki system gwarantuje skrócenie sieci dystrybucji i większą kontrolę jakości.

 


Właścicielem pasażu OCIEPLENIE.PL jest firma INTERNET CODE Sp. z o.o. Jednym z jej głównych profili działalności jest świadczenie usług informatycznych z zakresu programowania aplikacji internetowych, takich jak portale, sklepy , pasaże  oraz indywidualne rozwiązania na zlecenie Klienta.

Towary te sprzedajemy w systemie bezpośrednich dostaw od producentów i dystrybutorów. Dysponując specjalistyczną kadrą informatyczną, stworzyliśmy oprogramowanie naszych pasaży uruchamiając je na unikalnych adresach internetowych w Polsce.
Zatrudniamy profesjonalnie wykształconych handlowców z ogromnym doświadczeniem w branży budowlanej.  Pozwoliło to  nam na nawiązanie bezpośrednich kontaktów z największymi producentami w Polsce oraz profesjonalne doradztwo przy sprzedaży na poszczególnych pasażach branżowych.

Prowadzimy sprzedaż internetową towarów na adresach:

KOMINY.PL

to największy pasaż internetowy oferujący kompletne systemy kominowe – ceramiczne i stalowe, znanych i renomowanych marek.

OSPRZET.PL

to internetowy sklep z narzędziami, elektronarzędziami. Pasaż umożliwia zakup maszyn i urządzeń oraz artykułów takich jak: dłuta, młotki, pilniki itp. Ponadto w ofercie narzędzia pneumatyczne i hydrauliczne oraz niezbędne akcesoria pochodzące bezpośrednio od renomowanych producentów. 

OCIEPLENIE.PL

to nowoczesny pasaż internetowy oferujący materiały termoizolacyjne i elewacyjne najlepszych i  największych producentów dostępnych na naszym rynku. Kompletna oferta materiałów do ocieplania i docieplania domów, strychów czy poddaszy w najlepszych cenach.

OGRODOWY.PL

pasaż z akcesoriami ogrodowymi, umożliwia zakup maszyn i narzędzi ogrodniczych oraz artykułów takich jak: węże ogrodowe, pompy wody, systemy zraszające. Ponadto w ofercie meble ogrodowe, baseny, huśtawki i hamaki, grille oraz niezbędne akcesoria pochodzące bezpośrednio od renomowanych producentów. Urządzanie ogrodu tylko z nami.

OGRODZENIE.PL

to największy pasaż internetowy oferujący kompletne systemy ogrodzeniowe znanych i renomowanych marek, takich jak: CJ BLOK, Bruk-Bet, Joniec. Specjalizujemy się w doradztwie i sprzedaży ogrodzeń różnego typu. Atrakcyjne ceny oraz kompleksowa obsługa zaspokajają potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

OGRZEWANIE.PL

najwyższej jakości sprzęt i materiały pochodzące od znanych i renomowanych producentów. W swojej ofercie posiadamy kotły i piece C.O. na paliwa stałe i kotły gazowe, grzejniki, urządzenia grzewcze, pompy oraz ogrzewanie podłogowe.


Dodatkowo pracujemy nad stroną internetową pod adresem www.wykonawstwo.pl, na której uruchomiony zostanie katalog firm, wykonujących usługi z zakresu sprzedawanych przez nas towarów. Dla naszych Klientów planujemy kompleksową obsługę, wskazując przy sprzedaży towarów firmy, które mogą jednocześnie wykonać usługi wykonawstwa zakupionych towarów.

Planowany rozwój firmy skierowany jest w głównej mierze na zwiększenie obrotów sprzedażowych towarów jak i usług.  Optymalizowanie profesjonalnej obsługi Klientów, automatyzacja procesów poprzez wdrożenie nowoczesnych rozwiązań programistycznych i innych mogących zwiększyć sprzedaż i polepszyć obsługę naszych Klientów to zadania jakie wyznaczyliśmy sobie na najbliższe lata.

Zapraszamy do współpracy

 • klientów indywidualnych
 • firmy budowlane
 • producentów

 


 

 

Dlaczego warto u nas kupować?

 • Jesteśmy grupą internetowych pasaży budowlanych: kominy.pl, ocieplenie.pl, ogrzewanie.pl, osprzęt.pl
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie
 • Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i sprawdzonymi markami
 • Udzielamy fachowych porad
 • Od początku działalności notujemy dynamiczny wzrost i stale się rozwijamy
 

 

Gwarancja bezpiecznych zakupów

 • Dajemy gwarancję realizacji zaakceptowanych transakcji
 • Dostarczamy materiały na każdą budowę w Polsce za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich
 • Gwarantujemy bezpłatną wycenę
 • Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i sprawdzonymi markami, które zapewniają gwarancję jakości swoich produktów
 • Zakupiony towar trafia do Państwa bezpośrednio od producentów
 • Gwarantujemy zwrot towaru lub gotówki
 • Dbamy o pozytywne rozpatrywanie reklamacji
 
 
 
 

 

INTERNET CODE Sp. z o.o.
ul. św. Rocha 4A, 35-330 RZESZÓW

NIP: 8133784476 REGON: 380590910 KRS: 0000737486

e-mail: internet@internetcode.pl 

Numer rachunku do wpłat za zamówienia:
mBank 10 1140 2004 0000 3502 7777 0108

 


 

INFOLINIA

+48 533 413 005
+48 533 411 005
 

*infolinia i czat internetowy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00

NAPISZ DO NAS  CZAT - KONSULTANT OnLine

Katalog FIRM

Kategoria Usług:
Rodzaj usługi:

Lokalizacja

Ostatnio kupowane produkty Ostatnio kupowane produkty