-29%

Daszek z 4 pierścieniami KZS Ø 150mm gr.0,8mm

1000 produkt(y)
KZS-DP4 150 0,8
10 dni
27713 
39032 
Oszczędzasz: 11319 
Producent: Kominus; Średnica: 150

Opis

Daszki są wykonane ze stali żaroodpornej. Mają za zadanie chronić przewody spalinowe przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak m.in. opady atmosferyczne.
Daszki dostępne są w trzech wersjach: z dwoma, trzema i czterema pierścieniami. Ciekawy, nowoczesny kształt, estetyczne wykonanie i dopracowanie w każdym najmniejszym szczególe ma zachęcić do wyboru właśnie tego typu daszków.

Daszek polecany do systemu KZS
System KZS to system rur i kształtek służący do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych z otwartą komorą spalania  opalanych ekologicznymi paliwami stałymi.
System KZS wykonany jest ze stali żaroodpornej o odpowiednim składzie pierwiastkowym, który gwarantuje odporność stali na działanie wysokich temperatur . Spalaniu ekologicznych paliw stałych towarzyszą wysokie temperatury, które powodują nagrzewanie się ścian przewodu kominowego. Skład stali oraz jej parametry technologiczne muszą zagwarantować odpowiednią pracę komina oraz uchronić go przed ewentualnym uszkodzeniem spowodowanym działaniem wysokiej temperatury.

 
 
 
 
 
 

Cechy

180x200:
Stal żaroodporna
Średnica:
150

Ogólne

Producent:
Kominus

Dane techniczne

Grubość blachy:
0,8 mm

Inne produkty tego sprzedawcy

Być może zainteresują Cię również